Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

ISIDA Оболонь

Підрозділ ISIDA Оболонь відкрився у 2010 році. Створюючи клініку на Оболоні, ми прагнули стати ближчими до пацієнтів, дати можливість жінкам здійснювати діагностику та лікування, а також нагляд за вагітністю якнайближче від домівки.
Сьогодні простора й комфортна двоповерхова філія на Оболоні – це приватна амбулаторія, популярна серед жителів Оболоні та прилеглих масивів. У клініці ISIDA на Оболоні зручно здавати аналізи й проходити інструментальну діагностику (електрокардіографія, кардіотокографія, ультразвукові дослідження).

Підрозділ ISIDA на Оболоні спеціалізується на веденні вагітності, профілактичних оглядах, лікуванні порушень менструального циклу та різних запальних процесів, малих хірургічних маніпуляціях на шийці матки, функціональній діагностиці (КТГ, ЕКГ). Особливу увагу тут приділяють мамології – профілактиці та лікуванню захворювань молочних залоз.

Водночас залишатися здоровими та впевненими, реалізувати мрію про материнство пацієнтам тут допомагають лікарі:
акушери-гінекологи;
мамолог-онколог;
уролог;
терапевт;
ендокринолог;
дієтолог;
* спеціаліст із УЗ-діагностики.

Загалом у відділенні 32 працівники, які надають якісну медичну допомогу та бездоганний сервіс.

Вже були у нас? Поділіться своїми враженнями про клініку ISIDA Оболоньв Google

Контактна інформація:

Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 22
0 800 60 80 80
+38 (044) 455 88 11
info@isida.ua

Графік роботи:

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Наші спеціалісти

Коридор

Кабінет КТГ

Кабинет приема

УЗД

Маніпуляційний кабінет

Коридор

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Кабінет експрес-діагностики

Денний стаціонар

Денний стаціонар

Комплексні програми

Спецпропозиція -25% на обстеження та безкоштовне навчання няні

-25% на обстеження та безкоштовне навчання няні

Розуміючи, як важливо для мам бути впевненими в здоров'ї та професійній компетенції няні, клініка ISIDA пропонує мамам, які народжували в клініці в період з 01.01.2018 по 31.12.2018 -25% на медичне обстеження няні. Крім того, переконавшись у тому, що фізичне здоров'я Вашої найближчої помічниці дає їй можливість доглядати за малюком, Ви можете також підвищити її професійний рівень у «Школі няні».

Оформити
Спецпропозиція ISIDA mama – безкоштовна консультація перед постановкою на облік по вагітності

ISIDA mama – безкоштовна консультація перед постановкою на облік по вагітності

Перша зустріч майбутньої матері з лікарем дає доволі точне уявлення про рівень клініки, в якій будуть спостерігати вагітність. Професіоналізм лікарів і високий рівень сервісного обслуговування – пріоритети в роботі клініки ISIDA. На цій же зустрічі Ви з допомогою фахівця клініки виберете програму спостереження вагітності, ознайомитеся з умовами договору.

Оформити
Спецпропозиція Клініка ISIDA дарує майбутнім мамам сертифікати на експрес-курси

Клініка ISIDA дарує майбутнім мамам сертифікати на експрес-курси

Перебуваєте в щасливому очікуванні появи свого малюка (а може, одразу двох?) на світ? Оцініть можливості й умови, передбачені комплексними пакетами зі спостереження вагітності «Комфорт», «Преміум», «Двійня», укладіть із клінікою ISIDA договір на спостереження своєї вагітності в рамках цих пакетів і отримайте на вибір один із чотирьох сертифікатів для занять у
«Школі майбутніх батьків».

Оформити
Спецпропозиція Сертифікат «Забезпечення перебування партнера під час пологів і в післяпологовий період» – у подарунок

Сертифікат «Забезпечення перебування партнера під час пологів і в післяпологовий період» – у подарунок

Ваш малюк скоро з'явиться на світ, і Ви перебуваєте в пошуках клініки, в якій відбудеться ця найважливіша подія Вашого життя? Дізнайтеся якомога більше про те, як проходять пологи в клініці ISIDA, ознайомтеся з умовами пакетів на пологи. Ми будемо дуже раді, якщо Ви довірите своє здоров'я і здоров'я Вашого малюка нашим фахівцям.

Оформити

Додаткові послуги

 • Введення внутрішньоматкової спіралі 647 грн.
 • Кардіотокографія (КТГ) 305 грн.
 • Консультація дієтолога (нутрициолога) 555 грн.
 • Консультація лікаря-мамолога 555 грн.
 • УЗД з допплерографією (після 13 тижня вагітності) - один плід 706 грн.
 • Денний стаціонар 470 грн.
 • Кольпоцервікоскопія 305 грн.
 • Консультація лікаря-ендокринолога 480 грн.
 • Консультація лікаря-уролога 480 грн.

Відгуки про клініку

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA, "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 13:33

Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами.

Велика подяка Степановій Тетяні Вікторівні, за захоплюючий і корисний курс "Грудного вигодовування". Дуже-дуже багато корисної інформації, від появи молока і його корисних властивостей, до харчування мами.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 13:09

В'юнник М. М. – прекрасний лікар!

В'юнник Микола Миколайович – прекрасний лікар, спостерігаю вже 3-го малюка у лікаря з 2012 року. Завжди ввічливий і чемний, пояснить, розповість, покаже, а треба і заспокоїть.
Дякую Вам велике!
Сподіваюся ви ще довго будете радувати пацієнток ISIDA своєю присутністю.

Олена
29 грудня 2017 р. 23:00

Дякую за професіоналізм!

У 2008 році робила операцію з видалення фіброаденоми в грудях. Все пройшло відмінно. Окрема подяка лікарю Міненко Миколі Володимировичу. Сьогодні хочу подякувати керівництву клініки ISIDA за те, що оперативно відреагували на мій лист і не залишили мою проблему без уваги. Це говорить про серйозний підхід клініки до професіоналізму лікарів і іміджу компанії. Дякуємо!

Ніна
21 листопада 2017 р. 19:54

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Хочу привітати зі святом весни чарівних і воістину прекрасних жінок всього колективу клініки!
Нехай свято весни прийде зі своїм найкращим подарунком у вигляді гарного настрою, щастя і душевного підйому.
Хочу висловити величезну подяку завідуючій філії на Оболоні, Вільзі Ірині Миколаївні і лікарю Аліповій Наталії Федорівні, за професіоналізм і добре сердце. Також хочу подякувати привітним, сонячним дівчатам на ресепшені.
Спасибі що ви є!

Світлана
7 березня 2017 р. 14:27

Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення

Хочу висловити величезну подяку за ведення вагітності зав. відділенням ISIDA Оболонь Вільзі Ірині Миколаївні! Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення - це те, що ми отримали від цього лікаря.

Ліна
18 жовтня 2016 р. 13:32

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні.

Професіонал з великої літери. Протягом всього періоду спостереження вагітності доктор була не просто уважною, Наталя Миколаївна щиро переживала, на зв'язок виходила 24 години на добу, тримала на контролі ситуацію.

Стемповська Марія
12 жовтня 2016 р. 10:36

Мы чувствовали комфорт и заботу, как в гостях у родного человека. Ми відчували комфорт і турботу, як в гостях у рідної людини.

Написати цeй відгук я планувала щe 2015 року, коли після пeршої надскладної вагітності на світ з`явився наш пeрший малюк, алe з появою дитини, моє бажання відходило на другий план. Протe коли в клініці ISIDA нам допомогли виходити нашу другу, нe мeнш складну вагітність, ...

Оксана Кримцова
11 жовтня 2016 р. 17:22

Дякую Вільзі Ірині Миколаївні за професіоналізм!

Дякую Вільзі Ірині Миколаївні за професіоналізм, легкість в спілкуванні, прекрасне почуття гумору і такту. Кожен візит, а їх за ці 40 тижнів було достатньо багато, залишав відчуття надійності і спокою...

Катерина Дадичин
22 серпня 2016 р. 20:39

Чи не втомлюся говорити СПАСИБІ всьому колективу ISIDA!

Чи не втомлюся говорити СПАСИБІ всьому колективу ISIDA! Ви просто казка для вагітних і породіль! Іриночка Миколаївна Вільга, дуже дякую, що протягом моєї вагітності були терплячі, уважними, дбайливими. Напевно стільки, як я, ще ніхто Вам ніколи не дзвонив. Спасибі величезне, що завжди були готові відповісти на мої, часом і дурні питання.
Спасибі величезне Дикусарова Світлані Миколаївні за такі легкі пологи. Якби не ваша підтримка і настрій, я б здалася на першій же сутичці.
Спасибі всьому колективу, що допомагаєте і дбаєте про нас в найважливіші моменти нашого життя!

Екатерина
14 січня 2016 р. 15:15

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні. Вона спостерігала за моєю вагітністю в ISIDA. Завжди дуже уважна, чуйна та добра людина, а найголовніше – професіонал своєї справи! Консультувала мене по телефону в будь-який час, прийоми до неї у мене асоціюються тільки з позитивними емоціями! Більше б таких лікарів, і може тоді люди перестануть боятися ходити до клінік. Ще раз дуже вдячна Вам, Наталіє Миколаївно!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 13:41

Ви робите з любов’ю!

Дорога ISIDA! Улюблені лікарі Левицька Алла Володимирівна, Гончар Костянтин Володимирович, Чечельницький Олег Євгенович і Зволінська Катерина! Знову Небеса дали мені Вашу команду на пологи! Словами не опишеш ніколи ті почуття та емоції, які я відчула, коли знову побачила вашу команду на других пологах – для мене це було знаком світла та благополуччя!

Самусева Ольга
11 червня 2015 р. 23:44

Дякую Вам за чудову донечку.

Величезна подяка Червак Наталії Миколаївні за допомогу в пологах, потрібні слова та високий професіоналізм у своїй справі. Лікар від Бога. Дякую Вам за чудову донечку. Успіху Вам у вашій нелегкій роботі.

Макогон Ольга
5 травня 2015 р. 22:38

«Так тримати!!!»

Хочу висловити безмірну подяку не тільки від себе особисто, а й від усієї нашої родини!
Завдяки професіоналізму ведучого лікаря Вільги Ірини Миколаївни та лікаря, який приймав пологи, Іванюти Олени Веніамінівна, з’явилися два молодшеньких із трьох наших синів.
Дякую за душевне ставлення, за те, що розуміли, підтримували, завжди були поруч і переконали про пологи саме в ISIDA. Будучи пацієнткою клініки 8 років, хочу побажати ISIDA процвітання і «так тримати!!!»

Осетинская Анна
20 січня 2015 р. 11:20

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців!

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців! Кожен похід у клініку був на радість. Завжди тебе зустрічають з посмішкою, завжди й усі готові допомогти, підказати.
Я можу сміливо рекомендувати ISIDA, дуже задоволені. Лікарі уважні та скрупульозні, поки не переконаються, що немає загрози для мами та дитини – не відстануть. Завдяки цьому в мене були легкі, природні пологи.

Лиля
9 січня 2015 р. 11:38

Дуже спокійний і приємний лікар

Спостерігалася у Вільги. Дуже спокійний і приємний лікар. Незважаючи на непросту вагітність, з Іриною Миколаївною я відчувала себе впевненою та захищеною, знала, що всі рекомендації високопрофесійні та обґрунтовані.

Татьяна
22 грудня 2014 р. 23:53

Добрий день!

Мене звуть Ірина, мені 30 років. Вже не перший рік ми з чоловіком боремося з проблемою безпліддя, в офіційному шлюбі ми 6 років, а результату жодного.

ирина
21 серпня 2014 р. 10:03